Hakkımızda

Hakkımızda

19 NİSAN 2004 tarihinde Ege’nin İncisi İZMİR’de kurulmuş ve günümüze kadar birçok önemli projeye imza atmıştır. 2008 yılında Muğla-Bodrum Şubesi ile de vücut bulmasıyla, bu bölge ve çevresine ayrıca önem verdiğini göstermiştir. Aymina İnşaat ayrıca Doğu illerinde ve çevre köy-kasabalarında da çalışmalar yapmakta, orada da yaşam şartlarını yükseltmek adına hizmetlerini sürdürmektedir.. Şirketimiz iki ortaklı olup kuruluş tarihinden bugüne kadar özellikle Ege Bölgesi’nde olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ihaleye çıkarılan her türlü inşaat, yol, su, kanalizasyon, altyapı, üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerini yapmaktadır.

Taahhüt ettiği tüm inşaat işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıya sahip olan Aymina İnşaat bu güne dek ‘her zaman kalite’ prensibinden asla ödün vermemiştir. Birçok önemli projeyle kendini kanıtlayan Aymina İnşaat uluslararası standartlardaki kalite anlayışını ISO 9001 – 2000 Kalite Sistem Belgesi’ne sahip olmakla pekiştirmektedir.

© Aymina İnşaat 2012